FTTH FTTX glasvezel lichtbron KLS-35-S handbediende soort fiber kabel test gereedschap w/SC + FC connector gebruikt met Power Meter

t92

Nieuw product

€77.43

  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.5kg (1.10lb.)
  • Afmeting Pakket: 20cm x 15cm x 15cm (7.87in x 5.91in x 5.91in)


FTTH FTTX glasvezel lichtbron KLS-35-S handbediende soort fiber kabel test gereedschap w/SC + FC connector
de KomShine KLS-35 Lichtbron biedt uitstekende stabiliteit en hoge meting nauwkeurigheid voor tot twee enkele modus golflengten of twee multimode golflengten. het is de perfecte aanvulling op de KPM-35 Power Meter wanneer het komt te meten verzwakking op glasvezel-links
specificaties:
golflengte (nm): 1310 + 1550nm
typische Uitgangsvermogen:-5dB
optische Connector: FC + SC + 2.5mm universele (1.25mm voor LC is Optioneel)
Voeding: Alkaline Batterij (3 AA 1.5 V batterijen)
Output Stabiliteit: ± 05dB/15 mins; ± 1dB/8 uur
modulatie Frequenties: CW, 270Hz, 1 KHz, 2 KHz
afmetingen/Gewicht: 160x85x45mm/220g
standaard Accessoires:
gebruikershandleiding -- 1 ST
certificaat van Qualified-1PC
FC Connectors-1PC
SC Connectors-1PC
garanderen card-1PC
Soft carry bag-1PC
raden Producten:

  • Merknaam: komshine
  • Connector Type: Hybrid
  • Item Lengte: 1m
  • Modelnummer: KLS-35
  • Compatibel: Ericsson
  • Name:
  • Type:
  • Connectors:
  • Description:
  • Warranty:
  • Model:
  • Color:
  • OEM Service:

Tags: Goedkoop FTTH FTTX glasvezel lichtbron KLS 35 S handbediende soort fiber kabel test gereedschap w/SC + FC connector gebruikt met Power Meter, Hoge Kwaliteit FTTH FTTX glasvezel lichtbron KLS-35-S handbediende soort fiber kabel test gereedschap w/SC + FC connector gebruikt met Power Meter, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Accessoires